Nasza szkoła

Stworzyliśmy wspaniałe i wyjątkowe miejsce do nauki i zdobyliśmy zaufanie setek uczniów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonej i skutecznej szkoły, to dobrze trafiłeś.

Zapraszamy do BRITANNII już dziś!

Istniejemy od 2000 roku

BRITANNIA to marzenie, które trwa nieprzerwanie od 2000 roku. Od ponad 20 lat zapewniamy rozwój językowy dzieci od przedszkola do matury poprzez wszystkie egzaminy Cambridge, które można zdawać w naszej szkole.

Uczniowie rosną z nami, a ich widoczne postępy potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami sprawiają, że nasi Klienci polecają nas dalej.

Efektywna nauka angielskiego

Uwielbiamy uczyć i obserwować, jak rozkwitają umiejętności językowe naszych uczniów. Uważnie analizujemy indywidualne potrzeby edukacyjne.

Wyłapujemy talenty i wspomagamy tych, którzy potrzebują więcej stymulacji językowej.

Opinie rodziców naszych uczniów

„Wspaniała i profesjonalna szkoła, która zapewnia naukę na najwyższym poziomie. Siłę szkoły stanowią lektorzy, odpowiednia metoda pracy z uczniami oraz konsekwencja. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć języka obcego, a swoje umiejętności potwierdzić międzynarodowym certyfikatem.”

Jacek Kozub

„Britannia to szkoła, do której dziecko chce chodzić. Pani Regina potrafi zarazić swoją pozytywną energią i indywidualnym podejściem do dziecka, co skutkuje wynikami w nauce i egzaminach. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, zawsze jest praca domowa, którą bez przymusu dziecko odrabia. Efekt nauki języka mogłam zaobserwować na wakacjach za granicą, podczas zabaw w międzynarodowej grupie dzieciaków, gdzie zajęcia były prowadzone w języku angielskim. Wszystkim, którzy szukają szkoły języka angielskiego z przyjemnością polecam.”

Anna Maksymiuk

„Jesteśmy zachwyceni podejściem pedagogów do nauczania najmłodszych dzieci. Córka chłonie wiedzę jak gąbka i uwielbia panie nauczycielki. Dla niej to po prostu świetna zabawa, a my jesteśmy zachwyceni, jak zajęcia ją rozwijają.”

Małgorzata Chwil

„Britannia to naprawdę godna polecenia szkoła językowa. Regina Raczyńska świetnie kieruje szkołą, regularnie wprowadza nowe rozwiązania i widać, że mądrze prowadzi szkołę pod kątem metodycznym. Mój syn polubił angielski i naprawdę widzę efekty tej nauki. Szkoła ma też bardzo dobre wyniki w przygotowywaniu uczniów do egzaminów Cambridge. Warto pochwalić nową siedzibę szkoły i jej lokalizację, elektroniczny dziennik, busy dowożące młodsze grupy ze szkół, bardzo przyjazne podejście do uczniów na lekcji, w recepcji, wszędzie. Plus również za fantastyczne poradzenie sobie w czasie pandemii: szybkie przejście na nauczanie online (wraz z mądrymi zmianami w sposobie nauczania), a po powrocie sensowne zasady.”

Monika Olejnik

„Bardzo polecam szkołę językową Britannia. Syn naprawdę dużo się w niej uczy, jest zainteresowany i zmotywowany. Warto zainwestować w zajęcia w Britannii.”

Karolina Malinowska

„Korzystamy z usług tej placówki od kilku lat. Na początku na zajęcie uczęszczała córka, po roku dołączył syn. Niedługo później dołączyłem i ja. Korzystaliśmy z usług kilku różnych szkół językowych. Mieliśmy raczej pozytywne doświadczenia. Zachęceni przez znajomych skorzystaliśmy z usług Britannii. W przeciągu kilkunastu miesięcy zrezygnowaliśmy z innych szkół. Powodów było kilka, najważniejsze to oczywiście: indywidualne podejście do ucznia, poziom nauki i atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę.”

Marcin Stonoga

„Do szkoły tej uczęszczałam ja, a obecnie moje dziecko. Jest to szkoła języka angielskiego z długą historią. Bardzo profesjonalni lektorzy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Szkoła jest także placówką przygotowującą do egzaminów Cambridge. O kwalifikacjach lektorów świadczy m.in. fakt, że są autorami wielu książek i materiałów do nauki języka angielskiego. Szkołę bardzo polecam osobom, którym realnie zależy na nauczeniu się języka angielskiego.”

Patrycja Kurosz

„Nasza cała sześcioosobowa rodzina chodzi na zajęcia do Britannii. Dzięki zajęciom z panią Reginą 9-letni syn polubił angielski, poprawił wyniki w szkole, zdał celująco egzamin Starters. 16-letnia Zosia ze zdanym FCE wyjeżdża właśnie do liceum do Wielkiej Brytanii. 14-letnia Hania przygotowuje się z panią Anią do olimpiady językowej, a 5-letnia Basia śpiewa nam songi o Teddim Eddim (thank you, Ester!). Britannia daje motywację i power do nauki angielskiego. Konwersacje dla dorosłych to prawdziwy sztos! Polecam każdemu - prymusom i tym, którzy uważają, że nauka języka jest nie dla nich. Tu zawsze znajdzie się czas na omówienie celu nauki, dobranie grupy i nauczyciela. Angielskiego uczymy się z przyjemnością i zapałem. To najlepsza szkoła ang ever!!!”

Anna Lewandowska

„Zaangażowanie nauczycielek odzwierciedla się w postępach małego ucznia, panie potrafią przekazać, nauczyć tak by mały człowiek nie zrażał się, a jednak chętnie uczył powtarzał i czerpał z tego radość, moja córka czekała na kolejne zajęcia, bo każde były inne równie fajne.”

Aneta Rudnicka

„Szkoła ma naprawdę bardzo dobrych nauczycieli, mocno zaangażowanych w swoją pracę. Mają świetne przygotowanie językowe, dydaktyczne i metodyczne. Potrafią dobrać odpowiednią metodę i tempo nauczania. Każdy sukces dziecka jest wielokrotnie mocno podkreślany, a nauka odbywa się w miłej, niemal rodzinnej atmosferze. Dzięki zajęciom w tej szkole dzieci zdają bezproblemowo egzaminy, widzą efekty swojej pracy. To daje ogromną satysfakcję i zachęca do dalszej nauki.”

Agnieszka Sienicka

„Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, elastyczny grafik, wysokie umiejętności lektorów, zdolność motywowania do intensywnej pracy, wysokie wymagania, urozmaicone sposoby nauczania w tym również poprzez zabawę i domowa atmosfera. Duże doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów.”

Marek Babicki

Poznaj Britannia Team

Uwielbiamy uczyć i obserwować, jak rozkwitają umiejętności językowe naszych uczniów. Uważnie analizujemy indywidualne potrzeby edukacyjne.

Regina Raczyńska

Nazywam się Regina Raczyńska i od ponad 20 lat mam przyjemność stać na czele naszego Centrum Nauczania Języka Angielskiego.

Więcej »

Dział administracji

Zawsze przyjaźni, otwarci na kontakt i chęć pomocy!

Krzysztof
+48 607 200 920
 • zdalne podpisywanie umów
 • dziennik EduSky
 • płatności
 • transport
Więcej »
Marzena
+48 607 200 920
 • zapisy
 • sprawy organizacyjne
 • zgłaszanie nieobecności
 • kontakt z lektorami
Więcej »
Anna
+48 512 040 400
 • zapisy
 • sprawy organizacyjne
 • zgłaszanie nieobecności
 • kontakt z lektorami
Więcej »

Dział metodyczny

To oni czuwają nad wysoką jakością kursów i postępami uczniów Britannii.

Ester

Teddy Eddy Method Supervisor

Więcej »
Dorota

Primary Courses Supervisor

Więcej »
Adam

Secondary Courses Supervisor

Więcej »
Karolina

Cambridge Speaking Exams Supervisor

Więcej »

Team lektorski

Lektorzy Britannii to bardzo uważnie dobrane grono pedagogów, lingwistów, profesjonalistów i pasjonatów nauczania.

Regina

Ester

Dorota

Adam

Ola

Krystian

Richard

Julia

Igor

Sandra

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy